Manufacturer No:2-2013289-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:DIMM Connectors
Description:DIMM Connectors EMBOSS TAPE DDR3 204P 5.2H STD AU .25
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | DIMM Connectors |
| RoHS: | Details |
| Pitch: | 0.6 mm |
| Contact Plating: | Gold |
| Brand: | TE Connectivity |
| Contact Material: | Copper Alloy |
| Housing Material: | Thermoplastic |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | DIMM Connectors |
| other: | 200 |
| Subcategory: | Memory Connectors & Sockets |
| Voltage Rating: | 1.5 V |
| Unit Weight: | 0.154077 oz |
HOT
SIM5060-6-0-26-00-A
Brand:GCT

1717254-4
Brand:TE Connectivity

440360-2
Brand:TE Connectivity

693022010811
Brand:Wurth Elektronik
SCE2MSDB76A121SN
Brand:Amphenol LTD

2-2013310-1
Brand:TE Connectivity

503500-0991
Brand:Molex

1473149-4
Brand:TE Connectivity

7312P0225A13LF
Brand:Amphenol FCI

8-2355632-1
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






