Manufacturer No:CD34CNFLFPCP2
Manufacturer:Carlo Gavazzi
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors CAP LEVEL FOREGROUND SUP. PL PNP N.C. CAB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carlo Gavazzi |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| RoHS: | Details |
| Current Rating: | 100 mA |
| Output Type: | Switch |
| Port Type: | No Port |
| Brand: | Carlo Gavazzi |
| Maximum Operating Temperature: | + 80 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Mounting: | Flange Mount |
| Operating Supply Voltage: | 10 V to 30 V |
| Output Configuration: | PNP |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| Series: | CD34 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 10 V |
HOTLLG210D3L24-004-D
Brand:SST Sensing

LLC200D324-004
Brand:SST Sensing

RBS301-WR1M-US
Brand:MultiTech

LLG710D3L24-003
Brand:SST Sensing

VPC210
Brand:Carlo Gavazzi

CLP4MA2AM24
Brand:Carlo Gavazzi

F03-15-10M
Brand:Omron Automation and Safety

MNS2-9-W2-WS-WP-L03
Brand:Monnit

LLG710D3L24-004-D
Brand:SST Sensing

LLC700D3SH
Brand:SST Sensing
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






