Manufacturer No:CLP2EA1CM24
Manufacturer:Carlo Gavazzi
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors COND.LEVEL 2+1 FILL EMPTY PLUG
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carlo Gavazzi |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| RoHS: | Details |
| Connection Method: | Connector |
| Output Type: | Relay |
| Brand: | Carlo Gavazzi |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Mounting: | DIN Rail |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Output Configuration: | DPDT |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| Series: | CLP |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 28.8 V |
| Supply Voltage - Min: | 19.2 V |
| Unit Weight: | 5.291096 oz |
HOT
LL01-1AB01
Brand:Measurement Specialties

F03-16PT-2M
Brand:Omron Automation and Safety
F03-16PT-20M
Brand:Omron Automation and Safety

F03-16PE-20M
Brand:Omron Automation and Safety
LLC71-0D3L-002
Brand:SST Sensing

OPB350L125
Brand:Optek / TT Electronics
14102
Brand:Measurement Specialties

OPB350W187Z
Brand:Optek / TT Electronics

VRY2B
Brand:Carlo Gavazzi

LLC710D3L24-003
Brand:SST Sensing
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






