Manufacturer No:CD50CNF06NO
Manufacturer:Carlo Gavazzi
Type:Liquid Level Sensors
Description:Liquid Level Sensors CAP PROX PL FP NPN NO 24V CAB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Carlo Gavazzi |
| Product Category: | Liquid Level Sensors |
| RoHS: | Details |
| Connection Method: | Cable |
| Current Rating: | 50 mA |
| Output Type: | NPN |
| Brand: | Carlo Gavazzi |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Mounting: | Screw |
| Operating Supply Voltage: | 10 V to 30 V |
| Output Configuration: | NO |
| Product Type: | Liquid Level Sensors |
| Series: | CD50 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 30 V |
| Supply Voltage - Min: | 10 V |
| Unit Weight: | 2.469198 oz |
HOT
LLC103000
Brand:SST Sensing

LS02-1A66-PA-500W
Brand:MEDER electronic (Standex)

59630-1-T-02-A
Brand:Littelfuse

F03-16SFC-5M
Brand:Omron Automation and Safety
K7L-U
Brand:Omron Automation and Safety

SEN0454
Brand:DFRobot

LLG610D3L24-004
Brand:SST Sensing
80512-000
Brand:Measurement Specialties

VR2A
Brand:Carlo Gavazzi

CD34CNFLFPOP2
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






