Manufacturer No:4-2213480-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LUMAWISE Z50 HOLDER 2828 LEDIL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Lumawise Z50 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Color: | White |
| Diameter: | 28 mm |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 28 mm |
| Mounting Style: | Panel |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 10 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 28 mm |
| Unit Weight: | 0.201062 oz |
HOT
46.132.1001.50
Brand:BJB

2213831-1
Brand:TE Connectivity / AMP

1474368
Brand:Phoenix Contact

46.485.1116.50
Brand:BJB

1474372
Brand:Phoenix Contact

47.121.1003.80
Brand:BJB

1015-1034-1
Brand:New Energy

6-2154874-1
Brand:TE Connectivity

46.142.1001.50
Brand:BJB

2213929-3
Brand:TE Connectivity / AMP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






