Manufacturer No:46.142.1001.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories SMD terminal block Nano 2pole
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Terminal Block |
| For Use With: | Standard LED Boards |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Height: | 2.73 mm |
| Length: | 9.3 mm |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 2800 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Width: | 6 mm |
| Wire Gauge - AWG: | 24 AWG to 22 AWG |
| Unit Weight: | 0.002822 oz |
HOT
1474396
Brand:Phoenix Contact

46.485.4116.50
Brand:BJB

K90DS
Brand:Banner Engineering

10463
Brand:Carclo Technical Plastics

2-2332966-2
Brand:TE Connectivity

180555-1051
Brand:Molex

2213929-5
Brand:TE Connectivity

1071318
Brand:Phoenix Contact

47.319.4160.50
Brand:BJB

4-2325807-2
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






