Manufacturer No:CHA0304-R160-00PG0U0A30G
Manufacturer:Cree LED
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - White XLamp CHA LED White Pro9 White 30G 30H
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Cree LED |
| Product Category: | High Power LEDs - White |
| RoHS: | Details |
| Product: | White CoB LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Illumination Color: | White |
| Wavelength/Color Temperature: | 3000 K |
| Color Rendering Index - CRI: | 90 |
| Viewing Angle: | 114 deg |
| If - Forward Current: | 300 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 21 V |
| Length: | 13.5 mm |
| Width: | 13.5 mm |
| Height: | 1.5 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Lens Shape: | Square |
| Series: | CHA |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Cree LED |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 160 |
| Subcategory: | LEDs |
HOT
LERTDUWS2WN-KBLA-1+MBNA-C+AXAY-T+MBNA-P
Brand:ams OSRAM

L1RX-4080000000000
Brand:Lumileds

KR DMLQ32.23-6J5L-26-J3T3
Brand:ams OSRAM

L1HX-57702D0000000
Brand:Lumileds

L2C6-30902L08A1500
Brand:Lumileds

L2C6-30902L06A1300
Brand:Lumileds

L1HX-57902D0000000
Brand:Lumileds

SMLP14ECNWT86
Brand:ROHM Semiconductor

L170-5770703600000
Brand:Lumileds

L1RX-2790000000000
Brand:Lumileds
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






