Manufacturer No:GH CSSRM6.24-V8A2-1-1
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - Single Color OSLON Square GH CSSRM6.24
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - Single Color |
| RoHS: | Details |
| Product: | Red LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Series: | GH CSSRM6.24 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | ams OSRAM |
| Height: | 2.17 mm |
| Length: | 3 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Type: | Single Color LEDs |
| Viewing Angle: | 120 deg |
| Width: | 3 mm |
| Part # Aliases: | GH CSSRM6.24-V8A2-1-1-700-R33 Q65113A5606 |
HOT
GW Q9LR33.PM-L9M8-XX510-1
Brand:ams OSRAM

L1RX-4080000000000
Brand:Lumileds

GW CSSRM3.EM-N1N4-XX58-1
Brand:ams OSRAM

CMB1840-R096-000N0U0A40G
Brand:Cree LED

KY DMLS31.FY-Z6L6-5F-8E8G
Brand:ams OSRAM

AAMD-EG33-WX002
Brand:Broadcom / Avago

KRTBAELPS2.32-1V7A-JW+6B5C-D8+3S4U-7Z
Brand:ams OSRAM
JE2835AVT-N-0001A0000-N0000001
Brand:Cree LED

L170-5070703600000
Brand:Lumileds

L2C6-30803L10A1500
Brand:Lumileds
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






