Manufacturer No:A19351PUBATN-R-A
Manufacturer:Allegro MicroSystems
Type:Speed Sensors
Description:Speed Sensors High-Performance GMR AK Protocol Wheel Speed and Direction Sensor IC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Allegro MicroSystems |
| Product Category: | Speed Sensors |
| RoHS: | Details |
| Type: | Magnetoresistive |
| Operating Supply Current: | 28 mA |
| Maximum Operating Temperature: | + 160 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Series: | A19351 |
| Supply Voltage - Max: | 24 V |
| Brand: | Allegro MicroSystems |
| Maximum Frequency: | 4 kHz |
| Operating Supply Voltage: | 24 V to 5.5 V |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Product Type: | Speed Sensors |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Min: | 5.5 V |
HOT
RM-5700-2LSX-SA-ST
Brand:Doodle Labs

803346
Brand:Amphenol i2s

803349
Brand:Amphenol i2s

040000200200
Brand:Industrial Shields

B88269X6310C011
Brand:EPCOS / TDK

AFX00002
Brand:Arduino

ICR-4461W3
Brand:Advantech
ASB160PS12
Brand:XP Power

T6743-40K-E
Brand:Amphenol Advanced Sensors

MTSMC-L1G2D
Brand:MultiTech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






