Manufacturer No:ADAM-5017-A4E
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 8-Ch AI Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | AC Input Modules |
| Input Voltage: | 150 mV 500 mV 1 V 5 V 10 V |
| Input Current: | 20 mA |
| Output Type: | AC |
| Termination Style: | Screw |
| Brand: | Advantech |
| Isolation: | Isolated |
| Series: | ADAM-5013/5017 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 3.527396 oz |
HOT
GRT1-DA2V
Brand:Omron Automation and Safety

ADAM-4017-F
Brand:Advantech

ADAM-5017-A4E
Brand:Advantech
2799510000
Brand:Weidmuller

2688310
Brand:Phoenix Contact

1088131
Brand:Phoenix Contact

OACM-5
Brand:TE Connectivity
XWT-OD16-1
Brand:Omron Automation and Safety

2862343
Brand:Phoenix Contact

ADAM-6317-A1
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






