Manufacturer No:C2201
Manufacturer:Eaton
Type:Fuse Accessories
Description:Fuse Holder Accessories 5/16" Feed Thru Black
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Eaton |
| Product Category: | Fuse Holder Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | C220x |
| Product: | Nuts |
| Type: | Feed Through |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Bussmann / Eaton |
| Current Rating: | 200 A |
| Height: | 79.4 mm |
| Length: | 50.8 mm |
| Product Type: | Fuse Accessories |
| other: | 200 |
| Subcategory: | Fuses |
| Voltage Rating: | 1000 VAC/DC |
HOT
FHZ310
Brand:Littelfuse

01550300Z
Brand:Littelfuse

03453LF8ZN
Brand:Littelfuse

03453HS7HX040
Brand:Littelfuse

0FHZ0007Z
Brand:Littelfuse

03420010HX010
Brand:Littelfuse

01500322HXXT
Brand:Littelfuse

HMX-111
Brand:Bussmann / Eaton

2319023-1
Brand:TE Connectivity

03453LS1HX020B
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






