Manufacturer No:01220087Z
Manufacturer:Littelfuse
Type:Fuse Clips
Description:Fuse Clips ACS 3AG PC FUSE CLIP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Fuse Clips |
| RoHS: | Details |
| Series: | 102 122 |
| Product: | Fuse Clips |
| Type: | Traditional |
| Fuse Size / Group: | 1/4 in (6.35 mm) |
| Packaging: | Bulk |
| Body Material: | Beryllium Copper |
| Brand: | Littelfuse |
| Contact Plating: | Silver |
| Current Rating: | 30 A |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Product Type: | Fuse Clips |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Fuses |
| Termination Style: | PC Pin |
| Voltage Rating: | 250 V |
| Unit Weight: | 0.034765 oz |
HOT
178.4205.0002
Brand:Littelfuse

82000000005
Brand:Littelfuse
MSXL2000C
Brand:Littelfuse

03540705ZXGY
Brand:Littelfuse

01250004H
Brand:Littelfuse

03453LF8ZN
Brand:Littelfuse

04820012ZXBF
Brand:Littelfuse

FHAS100
Brand:Littelfuse

01220088Z-1
Brand:Littelfuse

03540708ZXGY
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






