Manufacturer No:ECS-250-18-37B2-CWN-TR
Manufacturer:ECS
Type:Crystals
Description:Crystals 25.000 MHz 18 pF ECX-1637B2 +/-10/15ppm -40 - +85C +/-2 ppm Aging 2016 4-SMD RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | Crystals |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Load Capacitance: | 18 pF |
| Frequency: | 25 MHz |
| Tolerance: | 10 PPM |
| Frequency Stability: | 15 PPM |
| ESR: | 50 Ohms |
| Drive Level: | 100 uW |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 2 mm |
| Width: | 1.6 mm |
| Height: | 0.45 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ECS |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Crystals |
| Type: | SMD Crystal |
HOT
ECS-2520MV-260-BM-TR
Brand:ECS

ECS-120-7-33B2-CTN-TR3
Brand:ECS

CX2016SA25000F0FRZC1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-240-8-33B2-CKM-TR3
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-160-CM-TR
Brand:ECS

CX2016SA27000D0FPLG1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-120-18-5PX-GM-TR
Brand:ECS

ECS-240-8-33B-CWN-TR
Brand:ECS

ECS-320-6-37B2-CKY-TR
Brand:ECS

ECX-L35CN-156.250-TR
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






