Manufacturer No:ECS-100-18-33-AGM-TR3
Manufacturer:ECS
Type:Crystals
Description:Crystals 10.000 MHz +/-25ppm +/-30ppm 18pF 100 Ohm Fundamental -20 C 70 C - Surface Mount 4-SMD 3225
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | Crystals |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 3.2 mm x 2.5 mm |
| Load Capacitance: | 18 pF |
| Frequency: | 10 MHz |
| Tolerance: | 25 PPM |
| Frequency Stability: | 30 PPM |
| ESR: | 100 Ohms |
| Drive Level: | 100 uW |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Length: | 3.2 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Height: | 0.8 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ECS |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Crystals |
HOT
ECS-250-18-37B2-CWN-TR
Brand:ECS

ECS-240-8-33B-CWN-TR
Brand:ECS

ECS-250-18-5PX-AEL-TR
Brand:ECS

ECS-327MV-DM-TR
Brand:ECS

ECS-100-18-33-AGM-TR3
Brand:ECS
ECS-2012MV-327KE-TR
Brand:ECS

ECS-2520MVLC-120-CM-TR
Brand:ECS
KC2016K32K7680C12A00
Brand:KYOCERA AVX

KC3225Z26.0000C1GX00
Brand:KYOCERA AVX

ECS-327ATQMV-BP-TR
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






