Manufacturer No:ECS-2012MV-327KE-TR
Manufacturer:ECS
Type:Standard Oscillators
Description:Standard Clock Oscillators 32.768 KHz Low Current SMD OSCILLATOR +/-20 ppm a. +25C 2.0 x 1.2 mm RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | Standard Clock Oscillators |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Standard Oscillators |
| Package / Case: | 2 mm x 1.2 mm |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Frequency Stability: | 10 PPM |
| Load Capacitance: | 15 pF |
| Supply Voltage - Min: | 1.425 V |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Output Format: | CMOS |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 3.2 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Height: | 1 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ECS |
| Current Rating: | 1.5 uA |
| Operating Supply Voltage: | 5.5 V |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Oscillators |
| Tradename: | MultiVolt |
HOT
CX2016SA26000D0FPLG1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-120-18-5PX-GM-TR
Brand:ECS

ECS-320-8-33B2-CES-TR3
Brand:ECS

ECS-250-6-37B2-CKM-TR
Brand:ECS

CX2016SA48000H0FLJG1
Brand:KYOCERA AVX

CX2016SA25000F0FRZC1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-384-10-37B2-CWN-TR
Brand:ECS

ECS-250-8-30-JGN-TR
Brand:ECS
KC3225K32K7680C12A00
Brand:KYOCERA AVX

ECS-520-8-36B-CTN-TR
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






