Manufacturer No:ECS-CTP-20.00-10-TR
Manufacturer:ECS
Type:Crystals
Description:Crystals 20.00 MHz Ceramic Resonator Built in Caps 10pF -40 - +85C SMD 6.0 x 3.0mm T&R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | Crystals |
| RoHS: | Details |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Load Capacitance: | 10 pF |
| Frequency: | 20 MHz |
| Tolerance: | 0.5 % |
| Frequency Stability: | 0.3 % |
| ESR: | 60 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Length: | 6 mm |
| Width: | 3 mm |
| Height: | 1.6 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ECS |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product: | Crystals |
| Product Type: | Crystals |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | Crystals |
| Type: | SMD Ceramic Resonator |
HOT
MC2016Z26.0000C1GXSH
Brand:KYOCERA AVX

CX2016SA24576D0FPLG1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-2520MVLC-400-CN-TR
Brand:ECS

ECS-327ATQMV-BP-TR
Brand:ECS

ASCODV-25.000MHz-LR-T3
Brand:ABRACON

ECS-480-7-33B2-CTN-TR3
Brand:ECS

CX2016SA24000D0FSSC2
Brand:KYOCERA AVX

ECX-L35CN-156.250-TR
Brand:ECS

ECS-320-8-33B2-CTN-TR3
Brand:ECS
MC3225K32K7680C13ASH
Brand:KYOCERA AVX
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






