Manufacturer No:ECS-327TXO-2012-33-TR
Manufacturer:ECS
Type:TCXO
Description:TCXO Oscillators 32.768 KHZ TCXO 3.3V +/-5 PPM -40 - +85C 2.0 x 1.2 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ECS |
| Product Category: | TCXO Oscillators |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | TCXO |
| Frequency: | 32.768 kHz |
| Frequency Stability: | 5 PPM |
| Supply Voltage - Min: | 3.135 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Output Format: | CMOS |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 2 mm |
| Width: | 1.2 mm |
| Height: | 1.1 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ECS |
| Duty Cycle - Max: | 60 % |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Oscillators |
HOT
ECS-160-12-4X-GM
Brand:ECS
KC2016K32K7680C12A00
Brand:KYOCERA AVX

CX2016SA40000B0HZZC2
Brand:KYOCERA AVX

ECS-2520MVLC-020-CN-TR
Brand:ECS
MC2520K32K7680C13ASH
Brand:KYOCERA AVX

ECS-80-18-5PX-GM-TR
Brand:ECS

CX3225SA40000D0PSVC1
Brand:KYOCERA AVX

ECS-327ATQMV-BP-TR
Brand:ECS

ECS-327MV-DM-TR
Brand:ECS

ECS-400-10-37QZ-RES-TR
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






