Manufacturer No:ASCODV-25.000MHz-LR-T3
Manufacturer:ABRACON
Type:Standard Oscillators
Description:Standard Clock Oscillators CONTINUOUS VOLTAGE SMD CRYSTAL OSCILLATOR 25 MHz 0.063" L x 0.047" W (1.6mm x 1.2mm)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ABRACON |
| Product Category: | Standard Clock Oscillators |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Standard Oscillators |
| Package / Case: | 1.6 mm x 1.2 mm |
| Frequency: | 25 MHz |
| Frequency Stability: | 25 PPM |
| Load Capacitance: | 15 pF |
| Supply Voltage - Min: | 1.6 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.63 V |
| Output Format: | CMOS |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 1.6 mm |
| Width: | 1.2 mm |
| Height: | 0.8 mm |
| Series: | ASCODV |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | ABRACON |
| Current Rating: | 4 mA |
| Duty Cycle - Max: | 55 % |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 2.5 V 3.3 V |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Oscillators |
HOT
MC2016Z24.0000C19YSX
Brand:KYOCERA AVX

ECS-320-6-47B2-CTN-TR
Brand:ECS

ECS-240-8-33B2-CKM-TR3
Brand:ECS

ECS-320-CDX-2374
Brand:ECS

ECS-480-7-33B2-CTN-TR3
Brand:ECS

ECS-320-8-33B2-CES-TR3
Brand:ECS

ECS-76.8-18-5PX-GM-TR
Brand:ECS

ECS-400-20-20A-F-TR
Brand:ECS

ECS-327TXO-2012-33-TR
Brand:ECS

ECS-250-18-5PX-AEL-TR
Brand:ECS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






