Manufacturer No:ZCAT2132-1130
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Clamp On Cores
Description:Ferrite Clamp On Cores Round 11mm Cable Clamp Filter
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Clamp On Cores |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Ferrite Clamp On Cores |
| Shape: | Round |
| Core Material: | Ferrite |
| Inside Diameter: | 11.1 mm |
| Outside Diameter: | 20.5 mm |
| Outside Length: | 32 mm |
| Inside Height: | 11 mm |
| Series: | ZCAT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| other: | 480 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Type: | Cable Single |
| Unit Weight: | 0.776027 oz |
HOT
BLM31KN121SH1L
Brand:Murata Electronics

74278042
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX471SH1D
Brand:Murata Electronics

782219301
Brand:Wurth Elektronik

BLM18KG260TN1D
Brand:Murata Electronics

BLM21HE802SH1L
Brand:Murata Electronics

B66387Q0400K195
Brand:EPCOS / TDK

BLM18HG102SN1D
Brand:Murata Electronics

7427246
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX800SH1D
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






