Manufacturer No:B66397Q0100K187
Manufacturer:TDK
Type:Ferrite Cores & Accessories
Description:Ferrite Cores & Accessories ETD59/31/22-N87-DG100
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Ferrite Cores & Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | B66397 |
| Product: | Ferrite Cores |
| Type: | Gapped |
| Core: | ETD Core |
| Core Size: | 59.8 mm x 22.1 mm |
| Inductance: | 100 nH |
| Tolerance: | 10 % |
| Core Material: | N87 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | EPCOS / TDK |
| Outside Height: | 31.2 mm |
| Outside Length: | 59.8 mm |
| Outside Width: | 22.1 mm |
| Product Type: | Ferrite Cores & Accessories |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Part # Aliases: | B66397Q100K187 |
HOT
BLM21HE122SH1L
Brand:Murata Electronics

B66387Q0100K195
Brand:EPCOS / TDK

742792662
Brand:Wurth Elektronik
B65705B0003X000
Brand:EPCOS / TDK

LF0805A252R-10
Brand:Laird Performance Materials

LCMGA452525T102NG
Brand:TAIYO YUDEN

LCMGA201208T331RG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM31PG391SN1L
Brand:Murata Electronics

BLM21SP111SN1D
Brand:Murata Electronics

B66363Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






