Manufacturer No:742700790
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Cable Cores
Description:Ferrite Cable Cores WE-AFB 12.5mm 644ohm 25MHz 2 turn
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Cable Cores |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-AFB |
| Product: | Round Cable Cores Solid |
| Impedance: | 250 Ohms |
| Inside Diameter: | 13 mm |
| Outside Diameter: | 16 mm |
| Outside Length: | 28.5 mm |
| Packaging: | Tray |
| Core Material: | 7 W 380 |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Product Type: | Ferrite Cable Cores |
| Shape: | Round |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | Round Cable Core |
| Unit Weight: | 2 oz |
HOT
BLM15PX471BH1D
Brand:Murata Electronics

BLM15PX221SH1D
Brand:Murata Electronics

BLM21HE472BH1L
Brand:Murata Electronics

7427246
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX121BH1D
Brand:Murata Electronics

LCMGA452525T102NG
Brand:TAIYO YUDEN

ZCAT2035-0930A
Brand:TDK

782219561
Brand:Wurth Elektronik

BLM15PX601BH1D
Brand:Murata Electronics
BLE32SN120SH1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






