Manufacturer No:BLE32SN120SN1L
Manufacturer:Murata
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads 1210 12ohm 5% NONAUTO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Murata |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | BLE32SN |
| Product: | Ferrite Chip Beads |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | 1210 (3225 metric) |
| Impedance: | 12 Ohms |
| Maximum DC Current: | 20 A |
| Tolerance: | 5 Ohms |
| Maximum DC Resistance: | 600 uOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 3.2 mm |
| Width: | 2.5 mm |
| Height: | 2 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Murata Electronics |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to + 125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Ferrites |
HOT
LCMGA201616T251NG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM03HG601SN1D
Brand:Murata Electronics

BLM21SP111SN1D
Brand:Murata Electronics

LCMGG160808T300RG
Brand:TAIYO YUDEN

BLM21AG601SH1D
Brand:Murata Electronics

B65947A0000X022
Brand:EPCOS / TDK

BLM21HE601SN1L
Brand:Murata Electronics

B66397Q0100K187
Brand:EPCOS / TDK

ZCAT1730-0730A-BK
Brand:TDK

BLM31SN500SN1L
Brand:Murata Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






