Manufacturer No:MB85RS2MTYPNF-G-AWERE2
Manufacturer:Fujitsu Semiconductor
Type:FRAM
Description:F-RAM 2Mbit FRAM SPI 1.8 3.6V - SOP8 T&R (125?)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Fujitsu Semiconductor |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOP-8 |
| Memory Size: | 2 Mbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 256 k x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Fujitsu Semiconductor |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MB85RS1MTPNF-G-JNE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RC64VPNF-G-JNERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

CY15B108QN-40LPXI
Brand:Infineon Technologies

MB85R1001ANC-GE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RS64TPN-G-AMEWE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM25V20A-DG
Brand:Infineon Technologies
CY15V102QSN-108SXI
Brand:Infineon Technologies

CY15B104Q-LHXIT
Brand:Infineon Technologies

CY15B064Q-SXET
Brand:Infineon Technologies

FM24CL16B-GTR
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






