Manufacturer No:CY15V116QN-40BKXI
Manufacturer:Infineon
Type:FRAM
Description:F-RAM F-RAM Memory Serial
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Infineon |
| Product Category: | F-RAM |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | FBGA-24 |
| Memory Size: | 16 Mbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 2 M x 8 |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Infineon Technologies |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Product Type: | FRAM |
| other: | 960 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
CY15V104QSN-108LPXI
Brand:Infineon Technologies

FM25640B-GTR
Brand:Infineon Technologies

MB85RS2MTAPNF-G-BDERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MB85RS128TYPNF-G-BCERE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

MR45V256AMAZAAT-L
Brand:ROHM Semiconductor
MB85RC256VPF-G-BCE1
Brand:Fujitsu Semiconductor

FM25CL64B-DG
Brand:Infineon Technologies

CY15V108QI-20LPXI
Brand:Infineon Technologies
CY15V102QN-50SXIT
Brand:Infineon Technologies

FM25040B-GTR
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






