Manufacturer No:QPC7334SR
Manufacturer:Qorvo
Type:Equalizers
Description:Equalizers 5 - 684 MHz Variable Equalizer
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Qorvo |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | MCM-14 |
| Product: | Equalizers |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Operating Supply Current: | 2.7 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 100 C |
| Series: | QPC7334 |
| Brand: | Qorvo |
| Development Kit: | QPC7334PCBA-410 |
| Input Voltage: | 5 V |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Type: | High Linearity |
| Part # Aliases: | QPC7334 |
HOT
TLK1101ERGPT
Brand:Texas Instruments

SN75LVPE5421RUAT
Brand:Texas Instruments

MAFL-011128
Brand:MACOM

MAX3814CHJ+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS16EV5110SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

AD8197AASTZ
Brand:Analog Devices

LMH0395SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

MAX14970ETP+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GS2984-INE3
Brand:Semtech
EQCO125T40C1-I/3DW
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






