Manufacturer No:LMH0024MA/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers SMPTE 259M SD ADAP CABLE EQUALIZER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | SOIC-Narrow-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 540 Mb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 60 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | LMH0024 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Texas Instruments |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 48 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.023492 oz |
HOT
DS16EV5110SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS3490-INTE3
Brand:Semtech

AD8128ACPZ-R7
Brand:Analog Devices
NB7VQ1006MMNG
Brand:onsemi

SN75LVPE5421RUAT
Brand:Texas Instruments

EQY-8-453+
Brand:Mini-Circuits

QPC7335SR
Brand:Qorvo

GS3140-INTE3
Brand:Semtech

LMH0034MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

LMH0344SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






