Manufacturer No:GS12241-INE3
Manufacturer:Semtech
Type:Equalizers
Description:Equalizers 12G UHD-SDI Retiming Adaptive Cable Equ
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 11.88 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Operating Supply Current: | 15 mA 182 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | Serial |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Drivers: | 2 Driver |
| Pd - Power Dissipation: | 440 mW |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Type: | 12G UHD-SDI Re-Timing Adaptive Cable Equalizer |
| Unit Weight: | 0.516834 oz |
HOT
EQY-10-63+
Brand:Mini-Circuits

MAX3815ACCM+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS16EV5110ASQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

EQY-6-283+
Brand:Mini-Circuits

DS16EV5110SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

MAFL-011128
Brand:MACOM

GS6042-INE3
Brand:Semtech

EQY-4-283+
Brand:Mini-Circuits

GS12090-INTE3
Brand:Semtech

MAX3814CHJ+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






