Manufacturer No:LMH0324RTWT
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers 3G HD/SD Low-PowerSDI adaptive cable equalizer 24-WQFN -40 to 85
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-24 |
| Product: | Adaptive Equalizers |
| Data Rate: | 2970 Mb/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 2.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | LMH0324 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Drivers: | 2 |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 2.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.8 V |
| Unit Weight: | 0.001721 oz |
HOT
MAX3984UTE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AD8128ACPZ-R2
Brand:Analog Devices

GS6042-INTE3
Brand:Semtech

QPC7338TR7
Brand:Qorvo

DS15EA101SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

QPC7337TR7
Brand:Qorvo

MAX3980UTH+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ADV3003ACPZ
Brand:Analog Devices

EQY-0-24+
Brand:Mini-Circuits

SN75LVPE4410RNQT
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






