Manufacturer No:ISL59601IRZ-T7A
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Equalizers
Description:Equalizers ISL90726 IND 6LDSC70 SNGL VOLATILE 128
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-EP-20 |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | ISL59601 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0.9 mm |
| Length: | 4 mm |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Width: | 4 mm |
| Unit Weight: | 0.001552 oz |
HOT
ISL59601IRZ-T7
Brand:Renesas / Intersil

GS12190-INTE3
Brand:Semtech

GS3590-INE3
Brand:Semtech

LMH0394SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

GS3140-INE3
Brand:Semtech

EQY-6-453+
Brand:Mini-Circuits
PI2DPT1021XEAEX
Brand:Diodes Incorporated

LMH0044SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

LMH0024MA/NOPB
Brand:Texas Instruments
M21424G-13
Brand:MACOM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






