Manufacturer No:DS50PCI402SQE/NOPB
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Equalizers
Description:Equalizers 4 Lane PCI Express Repeater
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-54 |
| Data Rate: | 5 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 2.5 V |
| Operating Supply Current: | 304 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | DS50PCI402 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Texas Instruments |
| Development Kit: | DS50PCI402EVK/NOPB |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Number of Drivers: | 8 Driver |
| Number of Receivers: | 8 Receiver |
| Operating Temperature Range: | - 10 C to + 85 C |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Unit Weight: | 0.004794 oz |
HOT
LMH0034MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

AD8128ACPZ-R7
Brand:Analog Devices

ISL59601IRZ-T7A
Brand:Renesas / Intersil

DS15EA101SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

MAX3984UTE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

GS9074ACNE3
Brand:Semtech

GS6042-INTE3
Brand:Semtech

GS12090-INTE3
Brand:Semtech

DS16EV5110ASQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

VSC7109XJW
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






