Manufacturer No:GS2964-INE3
Manufacturer:Semtech
Type:Equalizers
Description:Equalizers QFN-16 pin
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-16 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 2.97 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 65 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | GS2964 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Semtech |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 215 mW |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.135 V |
| Type: | Adaptive Cable Equalizer |
| Unit Weight: | 0.002014 oz |
HOT
SN75LVPE4410RNQT
Brand:Texas Instruments

ISL59601IRZ
Brand:Renesas / Intersil

LMH0394SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

SN75LVPE5412RUAT
Brand:Texas Instruments

LMH0024MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

MAX3984UTE+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

VSC7109XJW
Brand:Microchip Technology
QPC7337PCBA-410
Brand:Qorvo

LMH0034MA/NOPB
Brand:Texas Instruments

PTN3366BSMP
Brand:NXP Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






