Manufacturer No:MAX3800UHJ+
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Equalizers
Description:Equalizers 3.2Gbps Adaptive Equalizer and Cable Driver
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Equalizers |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | TQFP-EP-32 |
| Product: | Cable Equalizers |
| Data Rate: | 3.2 Gb/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Operating Supply Current: | 65 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | MAX3800 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Analog Devices / Maxim Integrated |
| Output Current: | 25 mA |
| Pd - Power Dissipation: | 1.444 W |
| Product Type: | Equalizers |
| other: | 360 |
| Subcategory: | Equalizers |
| Part # Aliases: | MAX3800 |
| Unit Weight: | 0.408149 oz |
HOT
ISL59601IRZ-T7A
Brand:Renesas / Intersil

AD8192ACPZ
Brand:Analog Devices

DS16EV5110ASQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

MAFL-011127
Brand:MACOM

GS2984-INE3
Brand:Semtech

DS32EV100SD/NOPB
Brand:Texas Instruments

SN75LVPE4410RNQT
Brand:Texas Instruments
EQCO125X40C1-I/3DW
Brand:Microchip Technology

MAX14970ETP+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SN75LVPE801DRFT
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






