Manufacturer No:DC3230A
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Power Management IC Development Tools
Description:Power Management IC Development Tools LTM4652 Demoboard Bidirectional Dual-Pha
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Power Management IC Development Tools |
| RoHS: | Details |
| Product: | Demonstration Boards |
| Type: | Voltage Regulator - Switching Regulator |
| Input Voltage: | 4.5 V to 13 V |
| Output Voltage: | 5 V |
| Tool Is For Evaluation Of: | LTM4652 |
| Series: | LTM4652 |
| Brand: | Analog Devices |
| Output Current: | 32 A |
| Product Type: | Power Management IC Development Tools |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Development Tools |
HOT
LSP-Kit-40
Brand:LoadSlammer

EVAL-AD5821AKTZ
Brand:Analog Devices

MAX22193EVKIT#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ADC32RF55EVM
Brand:Texas Instruments
MAX96714-BCK-EVK#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AFE8030-3P5EVM
Brand:Texas Instruments
MAX96714-BAK-EVK#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
MAXREFDES106#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

EVAL-ADXL314Z
Brand:Analog Devices
QPD1425LEVB
Brand:Qorvo
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






