Manufacturer No:74279246
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Ferrite Beads
Description:Ferrite Beads WE-CBF 1K Ohm 1500mA 0.09Ohms
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Ferrite Beads |
| RoHS: | Details |
| Series: | WE-CBF |
| Product: | SMT EMI Suppression Ferrite Bead |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Impedance: | 1 kOhms |
| Maximum DC Current: | 1 A |
| Tolerance: | 25 % |
| Maximum DC Resistance: | 90 mOhms |
| Minimum Operating Temperature: | - 55 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Length: | 4.5 mm |
| Width: | 1.6 mm |
| Height: | 1.6 mm |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Number of Elements: | 1 Element |
| Operating Temperature Range: | - 55 C to +125 C |
| Product Type: | Ferrite Beads |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Ferrites |
| Test Frequency: | 100 MHz |
| Type: | Wide Band |
HOT
SCF39XV-220-2R3A012JH
Brand:KEMET

74279217
Brand:Wurth Elektronik

SCT39XV-190-S1R9A009JH
Brand:KEMET

3021303
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-350-Z1R9B007JH
Brand:KEMET

7427928601
Brand:Wurth Elektronik

782219600
Brand:Wurth Elektronik

74269241152
Brand:Wurth Elektronik

SCF39XV-140-1R8A019JH
Brand:KEMET

7426926222
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






