Manufacturer No:3081804
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:EMI Gaskets Sheets & Absorbers
Description:EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding WE-LT P-Profile 1000 x 18 x 4 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | EMI Gaskets Sheets Absorbers & Shielding |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | EMI Gaskets Sheets & Absorbers |
| Product: | Gaskets |
| Type: | Shielding Gaskets |
| Mounting Style: | Acrylic Adhesive Conductive |
| Length: | 1 m |
| Width: | 18 mm |
| Thickness: | 4 mm |
| Series: | WE-LT |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Material: | Metallized Fiber |
| other: | 100 |
| Subcategory: | EMI/RFI |
HOT
742792017
Brand:Wurth Elektronik

7427928101
Brand:Wurth Elektronik
PM9407.204NLT
Brand:Pulse Electronics

SCT39XV-150-S1R7A011JH
Brand:KEMET

SCT39XV-170-Y1R8A006JH
Brand:KEMET

SCF39XV-200-2R2A013JH
Brand:KEMET

ICI70CGI-222
Brand:EPCOS / TDK

21170041
Brand:Laird Performance Materials

SCF39XV-160-1R9A017JH
Brand:KEMET

21859051
Brand:Laird Performance Materials
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






