Manufacturer No:EPCS1SI8N
Manufacturer:
Type:ALTERA
Description:Package/Enclosure SOIC
RFQ

CLOSE
| Description | Details |
|---|---|
| Product Category | Others |
| Maximum internal frequency | 20MHz |
| Package/Enclosure | SOIC |
| Number Of Pins | 8 |
| Package/Enclosure | 4.9 x 3.9 x 1.65mm |
| length | 4.9mm |
| width | 3.9mm |
| height | 1.65mm |
| Maximum operating power voltage | 3.6 V |
| Working temperature | +85°C |
| Minimum working supply voltage | 2.7 V |
| Minimum working temperature | -40°C |
HOT
SE30ND-M3/I
Brand:Vishay Semiconductors

VS-E5TH3012S2L-M3
Brand:Vishay Semiconductors

VS-3C10ET07S2L-M3
Brand:Vishay Semiconductors

STPSC30G12WL
Brand:STMicroelectronics

VS-3C06ET07T-M3
Brand:Vishay Semiconductors

TP5.0SMDJ100A
Brand:Littelfuse

BAS40VYX
Brand:Nexperia

STPSC30G12WLY
Brand:STMicroelectronics

SM50T14AY
Brand:STMicroelectronics

SE8D30J-M3/H
Brand:Vishay Semiconductors
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






