Manufacturer No:WOP-207K-NAE
Manufacturer:Advantech
Type:Panel PCs
Description:Panel PCs 7" WVGA 64MB 128MB(NAND)Serialx3Ethe
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Panel PCs |
| Type: | Operator Panel PC |
| Touchscreen Type: | Resistive |
| Processor Brand: | ARM |
| Processor Type: | RISC |
| Display Type: | WVGA |
| Installed RAM: | 64 MB |
| Operating Supply Voltage: | 24 VDC |
| Interface Type: | RS-232 RS-422 RS-485 USB |
| Display Resolution - Pixels: | 800 x 480 |
| Diagonal: | 7 in |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 189.6 mm x 144.9 mm x 36 mm |
| Brand: | Advantech |
| On-Board Storage Size: | 128 MB |
| On-Board Storage Type: | NAND Flash |
| Power Consumption: | 20 W |
| Processor Series: | ARM9 |
| Product Type: | Panel PCs |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOTUPS-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

BNUC11TNHI30L00
Brand:Intel

102110765
Brand:Seeed Studio

UPX-TGLI3-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

1185423
Brand:Phoenix Contact

UPN-EDGE-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

6002-240-011
Brand:Digilent

DFR0982
Brand:DFRobot

110991666
Brand:Seeed Studio

UPN-EDGE-ADLNI3-A10-1664
Brand:AAEON UP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






