Manufacturer No:1185423
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers EPC 1522
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Intel Celeron N3350 |
| Frequency: | 2.4 GHz |
| Operating Supply Voltage: | 24 VDC |
| Interface Type: | USB |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 50 C |
| Dimensions: | 99 mm x 92 mm x 63 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Memory Size: | 4 GB |
| Memory Type: | LPDDR4 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOTMira220 Raspberry Pi EVK
Brand:ams OSRAM
6069-410-002
Brand:Digilent

114110147
Brand:Seeed Studio
UPS-EHLPJ4-A10-1664
Brand:AAEON UP

USC-130AP-BC106
Brand:Advantech

UPN-EHLPJ4-A10-0432
Brand:AAEON UP

WOP-207K-NAE
Brand:Advantech

BNUC11TNKI30000
Brand:Intel

MIC-710AIL-DVA1
Brand:Advantech

1185423
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






