Manufacturer No:Si53258A-D01AM
Manufacturer:Skyworks
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer Automotive grade (105C) 1-input 8-output PCIe Gen1/2/3/4/5 clock Buffer (pin selectable 85/100ohm H
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Skyworks |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Number of Outputs: | 8 Output |
| Maximum Input Frequency: | 100 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.46 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V |
| Propagation Delay - Max: | - |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-40 |
| Brand: | Skyworks Solutions Inc. |
| Duty Cycle - Max: | 52 % |
| Input Type: | Differential |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Supply Current: | 11 mA |
| Output Type: | Differential |
| Packaging: | Tray |
| Pd - Power Dissipation: | 670 mW |
| Product: | Clock Buffers |
| Product Type: | Clock Buffers |
| Qualification: | AEC-Q100 |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
HOT
SI5351C-B05650-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

RC19208AGNA#BB0
Brand:Renesas Electronics

SI5351B-B02730-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

CDCM6208V2RGZR
Brand:Texas Instruments

RX4901CE XB C06
Brand:Epson Timing

SY75602ATWL-TR
Brand:Microchip Technology
LMK1D1204RGTR
Brand:Texas Instruments

Si52202-A01BGMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

LMK00804BQWRGTTQ1
Brand:Texas Instruments

CY2309ZXI-1HT
Brand:Infineon Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






