Manufacturer No:LMK5B33216RGCT
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Clock Synthesizers / Jitter Cleaners
Description:Clock Synthesizer / Jitter Cleaner 16-output three DPLL and APLL network synchronizer with integrated 2.5-GHz bulk-acoustic-wave VCO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Clock Synthesizer / Jitter Cleaner |
| RoHS: | Details |
| Series: | LMK5B33216 |
| Number of Outputs: | 16 Output |
| Output Level: | HSDS LVPECL LVDS HSCL |
| Max Output Freq: | 1250 MHz |
| Maximum Input Frequency: | 800 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.135 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VQFN-64 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Texas Instruments |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Network Synchronizers |
| Product Type: | Clock Synthesizers / Jitter Cleaners |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Type: | Network Synchronizer and Jitter Cleaner |
HOT
SI5351B-B02730-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI5341B-D11180-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SY75602ATWL-TR
Brand:Microchip Technology

RX4901CE XB D06
Brand:Epson Timing

DS1501WZN+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

LMK1D1208PRHAT
Brand:Texas Instruments

9FGL0841DKILFT
Brand:Renesas Electronics

SI5338Q-B08707-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

PCA21125T/Q900/1,1
Brand:NXP Semiconductors

ICM7555ISA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






