Manufacturer No:9DBL0252CKILF
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Buffers
Description:Clock Buffer 9DBL0252C 2 O/P 3.3V PCIE BUF ZO=85
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Buffer |
| RoHS: | Details |
| Series: | 9DBL0252 |
| Number of Outputs: | 2 Output |
| Maximum Input Frequency: | 125 MHz |
| Supply Voltage - Max: | 3.465 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.135 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VFQFPN-24 |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Duty Cycle - Max: | 55 % |
| Output Type: | HCSL |
| Packaging: | Tray |
| Product: | Buffers |
| Product Type: | Clock Buffers |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Type: | Low-Power High-Performance Zero-Delay |
HOT
RX4901CE XS B06
Brand:Epson Timing
RC19216AGN6#BD0
Brand:Renesas Electronics

PI6CB33401ZHIEX
Brand:Diodes Incorporated

RX4901CE XS A06
Brand:Epson Timing

SI53361-B-GM
Brand:Skyworks Solutions Inc.

SI5351B-B-GM1R
Brand:Skyworks Solutions Inc.

8P34S2106ANLGI
Brand:Renesas Electronics

TPS3435CAIEGDDFR
Brand:Texas Instruments

MAX31343EKA+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

NCD2400MTR
Brand:IXYS Integrated Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






