Manufacturer No:8A34012E-000NLG
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Clock Synthesizers / Jitter Cleaners
Description:Clock Synthesizer / Jitter Cleaner 8A34012E-000 PTP Line Card
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Clock Synthesizer / Jitter Cleaner |
| RoHS: | Details |
| Series: | 8A34012 |
| Number of Outputs: | 8 Output |
| Max Output Freq: | 1 GHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | VFQFPN-72 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 10 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Clock Synthesizers |
| Product Type: | Clock Synthesizers / Jitter Cleaners |
| other: | 168 |
| Subcategory: | Clock & Timer ICs |
| Tradename: | ClockMatrix |
| Type: | Port Synchronizer |
| Width: | 10 mm |
HOT
LMK1D2106RHAT
Brand:Texas Instruments

SI5338C-B-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

DS1501WZN+T&R
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

PI6C4921504TQ1ZHWEX
Brand:Diodes Incorporated

SY75602BTWL-TR
Brand:Microchip Technology

9FGL0851DKILFT
Brand:Renesas Electronics

Si5340A-D-GMR
Brand:Skyworks Solutions Inc.

LMK05318BRGZT
Brand:Texas Instruments

LMK1D1216RGZT
Brand:Texas Instruments
RC31008A000GND#BB0
Brand:Renesas Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






