Manufacturer No:2909903
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Circuit Breaker Accessories
Description:Circuit Breaker Accessories PTCB E1 24DC/2A NO
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Circuit Breaker Accessories |
| RoHS: | Details |
| Series: | PTCB |
| Type: | Circuit Breaker |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Current Rating: | 12 mA |
| Height: | 105.8 mm |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| Product Type: | Circuit Breaker Accessories |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Circuit Breakers |
| Voltage Rating: | 24 V |
| Width: | 6.2 mm |
| Unit Weight: | 1.714550 oz |
HOT
HCBY2P45GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

1115658
Brand:Phoenix Contact

HCBY3P25GA850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

HCBY3P15GA850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

1324401
Brand:Phoenix Contact

W58-XC4C12A-1
Brand:TE Connectivity / P&B

HCBY3P40GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

1324402
Brand:Phoenix Contact

W28-XQ1A-20
Brand:TE Connectivity / P&B

9926252015
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






