Manufacturer No:1115674
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:
Description:Circuit Breaker Accessories CAPAROC CR EXT20
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Circuit Breaker Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product: | Busbars |
| Type: | Electronic Circuit Breaker |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Current Rating: | 45 A |
| For Use With: | Circuit Breakers |
| Height: | 44 mm |
| Length: | 133.6 mm |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Circuit Breakers |
| Termination Style: | Screw |
| Voltage Rating: | 24 VDC |
| Width: | 22.5 mm |
HOT
2822030000
Brand:Weidmuller
7940126719
Brand:Weidmuller

W28-XQ1A-6
Brand:TE Connectivity / P&B

2907659
Brand:Phoenix Contact

HCBY2P10GA850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

1115658
Brand:Phoenix Contact

W58-XC4C12A-1
Brand:TE Connectivity / P&B

2822180000
Brand:Weidmuller

HCBY2P50GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

HCBY3P10GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






