Manufacturer No:LTC4249AV-1#PBF
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:
Description:Circuit Breakers 65V Dual ECB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Circuit Breakers |
| RoHS: | Details |
| Series: | LTC4249 |
| Product: | Circuit Breakers |
| Type: | Current Monitor |
| Current Rating: | 1 mA |
| Voltage Rating DC: | 65 VDC |
| Number of Poles: | 2 Pole |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Illuminated: | Not Illuminated |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Analog Devices |
| Height: | 0.95 mm |
| Length: | 3 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| other: | 624 |
| Subcategory: | Circuit Breakers |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Width: | 3 mm |
HOT
1115655
Brand:Phoenix Contact

2822170000
Brand:Weidmuller

1135753
Brand:Phoenix Contact

2907666
Brand:Phoenix Contact

W51-A151A1-5
Brand:TE Connectivity

W58-XB1A4A-5
Brand:TE Connectivity / P&B

W58-XB1A4A-12
Brand:TE Connectivity / P&B

HCBY3P15GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

W68-X2Q12-10
Brand:TE Connectivity / P&B

2478590000
Brand:Weidmuller
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






