Manufacturer No:1115661
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:
Description:Circuit Breaker Accessories CAPAROC PM S-R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Circuit Breaker Accessories |
| RoHS: | Details |
| Product: | Power Modules |
| Type: | Electronic Circuit Breaker |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Current Rating: | 45 A |
| Height: | 132.4 mm |
| Length: | 111.3 mm |
| Mounting Style: | DIN Rail |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Circuit Breakers |
| Termination Style: | Screw |
| Voltage Rating: | 24 VDC |
| Width: | 12.4 mm |
HOT
1423674-5
Brand:TE Connectivity / AMP

W57-XB7A4A10-8
Brand:TE Connectivity / P&B

HCBY3P50GA850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

2906032
Brand:Phoenix Contact

HCBY3P50GG850
Brand:Hartland Controls / Littelfuse

W68-X2Q12-7
Brand:TE Connectivity / P&B

2907659
Brand:Phoenix Contact

1135749
Brand:Phoenix Contact

1020005
Brand:Phoenix Contact

W68-X2Q12-15
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






