Manufacturer No:ENC-120-48
Manufacturer:MEAN WELL
Type:Battery Chargers
Description:Battery Chargers 115.2W 55.2V 2A Desktop BatteyChargr
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MEAN WELL |
| Product Category: | Battery Chargers |
| RoHS: | Details |
| Chemistry: | Sealed Lead Acid |
| Output Voltage: | 48 V |
| Output Current: | 2 A |
| Brand: | MEAN WELL |
| Product Type: | Battery Chargers |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Battery |
| Unit Weight: | 2.161 lbs |
HOT
GC160A24-AD1
Brand:MEAN WELL

BQ25157YFPR
Brand:Texas Instruments

NPP-450-48
Brand:MEAN WELL

NPB-1200-48
Brand:MEAN WELL
RPB-1600-24
Brand:MEAN WELL

RT9759WSC
Brand:Richtek

NPB-750-24
Brand:MEAN WELL

DBR-3200-24
Brand:MEAN WELL
ENC-120-24
Brand:MEAN WELL
V-USB-24-G11-2BB1
Brand:Carling Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






