Manufacturer No:HM2171HLT
Manufacturer:Pulse
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers 150-450uH 1500V AEC-Q200
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Pulse |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Inductance: | 150 uH to 450 uH |
| Isolation Voltage: | 4300 Vrms |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Number of Channels: | 2 Channel |
| Length: | 14.81 mm |
| Width: | 11.68 mm |
| Height: | 4.88 mm |
| Series: | BMS |
| Qualification: | AEC-Q200 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Pulse Electronics |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| Shielding: | Shielded |
| other: | 300 |
| Subcategory: | Transformers |
HOT
TG111-E001J24RL
Brand:HALO Electronics

TC1-1-13MX+
Brand:Mini-Circuits

SM91072AL-E
Brand:Bourns

TCM2-33X+
Brand:Mini-Circuits

TG110-E055N5LF
Brand:HALO Electronics

74930120
Brand:Wurth Elektronik

TM7008NL
Brand:Taoglas

TC9-1+
Brand:Mini-Circuits

ADTT1.5-1+
Brand:Mini-Circuits

ADT2-71T+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






