Manufacturer No:74930100
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers WE-STST 4532 120uH 1Ch Sgl Pair Ether
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Signal Transformers |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Inductance: | 120 uH |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Number of Channels: | Single |
| Length: | 4.7 mm |
| Width: | 3.22 mm |
| Height: | 2.9 mm |
| Series: | WE-STST |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Maximum DC Resistance: | 1.5 Ohms |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Transformers |
| Unit Weight: | 0.000007 oz |
HOT
TCM2-63WX+
Brand:Mini-Circuits

HPX2126LD
Brand:Coilcraft

74930000
Brand:Wurth Elektronik

CJ5143-ALC
Brand:Coilcraft

ADTL1-12+
Brand:Mini-Circuits

TCM1-83X+
Brand:Mini-Circuits

B78476A8065A003
Brand:EPCOS / TDK

POE70P-12LD
Brand:Coilcraft

JTX-2-10T+
Brand:Mini-Circuits

TC2-72T-5+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






