Manufacturer No:749302010
Manufacturer:Wurth Elektronik
Type:Audio & Signal Transformers
Description:Audio Transformers / Signal Transformers WE-STST 4532 300uH 1Ch Sgl Pair Ether
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Wurth Elektronik |
| Product Category: | Audio Transformers / Signal Transformers |
| RoHS: | Details |
| Product: | Signal Transformers |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Inductance: | 300 uH |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Number of Channels: | Single |
| Length: | 4.7 mm |
| Width: | 2.9 mm |
| Height: | 2.9 mm |
| Series: | WE-STST |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Wurth Elektronik |
| Product Type: | Audio & Signal Transformers |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Transformers |
| Unit Weight: | 0.010723 oz |
HOT
74941301
Brand:Wurth Elektronik

TG111-E001J24RL
Brand:HALO Electronics

TC4-11+
Brand:Mini-Circuits
TCM1-382WX+
Brand:Mini-Circuits

TCM2-1T+
Brand:Mini-Circuits

TM42430ANL
Brand:Taoglas

TG1G-E005J24RL
Brand:HALO Electronics

TC1.33-282X+
Brand:Mini-Circuits

HM2171HLT
Brand:Pulse Electronics

TC1-33-75G2+
Brand:Mini-Circuits
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






